O firmie

zdjęcie siedziby Homefinder

Homefinder

Jesteśmy członkami Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Obszar naszego działania obejmuje przede wszystkim województwo pomorskie, ale nie tylko.

W naszym biurze uzyskacie Państwo szereg cennych informacji i wskazówek jak przygotować się do zakupu lub sprzedaży nieruchomości oraz jak dobrze zainwestować posiadany kapitał.

Wspieramy
na każdym etapie

Dokonujesz zakupu, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości po raz pierwszy? Czujesz się niepewnie w gąszczu przepisów i informacji? Profesjonalny pośrednik HOMEFINDER przeprowadzi Cię przez zawiłości prawne i formalne do upragnionego celu – kupna, sprzedaży czy wynajmu wybranej nieruchomości.

Kompleksowa oferta

Klientom dokonującym transakcji za naszym pośrednictwem zapewniamy pełen zakres usług związanych obsługą transakcji

Precyzowanie
potrzeb

Wizja
lokalna

WeryfikacJa
Dokumentów

DoRadztwo

Promocja

Prezentacja

Wynajem Sprzedaż

W naszej ofercie znajdziecie Państwo nieruchomości komercyjne: biura, sklepy, lokale, kamienice i inne obiekty użytkowe oraz nieruchomości mieszkalne: mieszkania i domy do sprzedaży lub wynajęcia, a także działki. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą HOMEFINDER.

Działamy na terenie
województwa pomorskiego
i nie tylko

Jesteśmy członkami Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.