> Zaawansowane wyszukiwanie
Kredyty

HOMEFINDER to nie tylko profesjonalizm obsługi wszelkich transakcji na rynku nieruchomości to także obsługa zakupu nieruchomości i doradztwo kredytowe w jednym miejscu. Dla komfortu naszych klientów współpracujemy z kilkunastoma bankami aby ułatwić wybór banku, pomóc w negocjacjach warunków oraz w skompletowaniu wszystkich dokumentów niezbędnych do uzyskania kredytu. Doradca HOMEFINDER pozostaje do dyspozycji także w przypadku gdy nie decydujecie się Państwo na zakup nieruchomości za naszym pośrednictwem.

 

 

28 banków w jednym miejscu

Dom Kredytowy NOTUS współpracuje obecnie z 28 najlepszymi bankami, dzięki czemu każdy Klient znajdzie tu ofertę kredytową dostosowaną do jego osobistych wymagań. Usługi firmy są bezpłatne. Dom Kredytowy NOTUS to jeden z liderów w branży doradztwa finansowego w Polsce.

Doradcy finansowi – zapewniając Klientom maksymalny komfort oraz kompleksową obsługę transakcji  – pomagają w szybkim i optymalnym sfinansowaniu nieruchomości.

Mobilny doradca finansowy DK NOTUS:
•    potwierdzi zdolność kredytową Klienta
•    wynegocjuje najlepsze warunki kredytowe
•    pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego
•    zapewni opiekę i konsultacje również w trakcie całego okresu kredytowania

Siłą firmy jest m.in. bardzo wysoka jakość obsługi Klienta, bardzo dobre relacje z Partnerami, skuteczność i profesjonalizm doradców, całkowita bezstronność oferty oraz bogata oferta produktów hipotecznych.