> Zaawansowane wyszukiwanie
O firmie

Biuro HOMEFINDER

Witamy na stronie internetowej biura pośrednictwa w obrocie nieruchomościami HOMEFINDER.

   W naszej ofercie znajdziecie Państwo nieruchomości mieszkalne: mieszkania i domy do sprzedaży lub wynajęcia, nieruchomości komercyjne: biura, sklepy, lokale, kamienice i inne obiekty użytkowe, a także działki. Jesteśmy członkami Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Obszar naszego działania obejmuje przede wszystkim województwo pomorskie, ale nie tylko.

   W naszym biurze uzyskacie Państwo szereg cennych informacji i wskazówek, dotyczących tego, jak przygotować się do zakupu lub sprzedaży nieruchomości i jak dobrze zainwestować posiadany kapitał. Wielu z Państwa z pewnością dokonuje zakupu, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości po raz pierwszy, czując się niepewnie w gąszczu przepisów i informacji. To właśnie nasz profesjonalny pośrednik przeprowadzi Państwa przez zawiłości prawne i formalne do upragnionego celu - kupna, sprzedaży czy wynajmu wybranej nieruchomości.

   Klientom dokonującym transakcji za naszym pośrednictwem zapewniamy pełen zakres usług związanych obsługą transakcji: sprecyzujemy potrzeby, dokonujemy wizji lokalnej , sprawdzamy stan prawny, kompletujemy niezbędne dokumenty, zajmujemy się promocją oferty, udostępniamy informacje współpracującym z nami biurom, dokonujemy prezentacji nieruchomości potencjalnym nabywcom w terminach i w sposób uzgodniony z Państwem, polecamy kancelarie notarialne, jesteśmy z Państwem do momentu przekazania nieruchomości. Ponadto proponujemy bezpłatne doradztwo kredytowe, rzetelną wycenę a także pomoc w aranżacji, projektowaniu i wyposażeniu.

   Zapewniamy Państwu pełen profesjonalizm i najwyższy standard świadczonych usług. Każdy Klient naszego biura jest traktowany w sposób szczególny i indywidualny. W prowadzonej działalności kierujemy się zasadami etyki i Standardami Zawodowymi obowiązującymi pośredników w obrocie nieruchomościami. Oprócz fachowych porad gwarantujemy Państwu miłą atmosferę, w której bezpiecznie i skutecznie przeprowadzicie Wasze transakcje.

Biuro HOMEFINDER

ul. Mysłowicka 28
81-550 Gdynia-Orłowo
600 381 981
058 621 09 09
e-mail: info@homefinder.pl

 

Kliknij na mapce, aby zobaczyć lokalizację biura w zumi.pl